Pragniemy poinformować, że w dniach 5 i 6 grudnia 2017 roku odbyły się dwa kolejne spotkania w szkole w ramach projektu „Żywa historia – spotkanie z Weteranem”. Wraz z przedstawicielami Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa mieliśmy przyjemność gościć w Liceum Ogólnokształcącym im. I Dywizji Kościuszkowskiej przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Słuchaczami byli uczniowie klas licealnych o profilach humanistycznych, którzy wysłuchali prelekcji dotyczącej historii misji zagranicznych Wojska Polskiego. W trakcie prezentacji koncentracja słuchaczy sprawdzana była wyrywkowymi pytaniami, a dobre odpowiedzi w tych niełatwych konkursach nagradzane były upominkami, w tym między innymi egzemplarzami gry „Wojsko Polskie – misje zagraniczne” oraz prezentami od Centrum Weterana i wydawnictwa Taktyka i Strategia.

Gra „Wojsko Polskie – misje zagraniczne” będzie już w najbliższym czasie możliwa do zdobycia w konkursach organizowanych przez naszych partnerów. Zapraszamy w związku z tym do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie będą pojawiać się na bieżąco informacje na temat tych konkursów, a zainteresowanych programem nauczycieli i szkoły zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule wiadomości prosimy zamieścić nazwę programu: Żywa historia – spotkanie z Weteranem) lub telefonicznego (+48 793 411 031) z WIIS.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego podmioty zainteresowane wsparciem przedsięwzięcia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy także do kontaktu z Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa, zapoznania się z jego ofertą edukacyjną, księgozbiorem biblioteki specjalistycznej oraz odwiedzin Centrum. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: centrum-weterana.mon.gov.pl


 

 
trojkat szary
KONTAKT

WARSZAWSKI INSTYTUT
INICJATYW STRATEGICZNYCH

ul. Puchaczy 25, 02-837 Warszawa
telefon: +48 793 411 031
e-mail: biuro@wiis.org.pl
KRS: 0000651459    NIP: 7010640064    REGON: 366037554
Nr rachunku: 82 1750 0012 0000 0000 3573 5755

facetwit

 


 

STATUT FUNDACJI

 

PARTNERZY

logo stratfor          Logo WBNiL             TS            logocw n0iRdjL