Warszawski Instytut Inicjatyw Strategicznych poszukuje pracownika na stanowisko Koordynatora Projektów Edukacyjnych. Poniżej prezentujemy podstawowe informacje nt. naszej oferty.

Podstawowe obowiązki:
•   Koordynowanie prowadzonych przez WIIS projektów edukacyjnych (organizacja spotkań, kontakt z partnerami oraz merytoryczne prowadzenie projektów);
•   Poszukiwanie nowych placówek edukacyjnych potencjalnie zainteresowanych udziałem w organizowanych projektach;
•   Prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych na stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych Fundacji;
•   Wsparcie codziennej pracy w biurze WIIS przy zadaniach administracyjnych.

Wymagania:
•   Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
•   Umiejętność pracy z młodzieżą i prowadzenia spotkań edukacyjnych;
•   Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
•   Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
•   Umiejętność redagowania tekstów i korespondencji;
•   Sumienność i kultura osobista.

Dodatkowo mile widziane będzie wykształcenie pedagogiczne (bądź status studenta na tym kierunku) oraz referencje z podobnego stanowiska w organizacji pozarządowej bądź jednostce edukacyjnej.

Zespół Instytutu stanowią młodzi i pełni pasji ludzie proponujący świeże podejście do kwestii bezpieczeństwa narodowego RP i otwartość na współpracę z innymi podmiotami przyczyniającymi się do realizacji tych założeń. Oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole ludzi z pasją, kładących duży nacisk na rozwój osobisty, kreatywność i samodzielność dzięki czemu będziesz miał/miała wpływ na to co i jak robisz. Dodatkowo praca w WIIS daje możliwość udziału w licznych wydarzeniach z branży bezpieczeństwa i edukacji pro obronnej, a także poznania praktyków i ekspertów z tej tematyki. Poszukujemy osób mogących podjąć zatrudnienie od zaraz na trzymiesięczne zastępstwo (z możliwością pozostania na dłużej) na pełen etat.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zgłoszenia czekamy do 9 września 2018 roku. 

 
trojkat szary
KONTAKT

WARSZAWSKI INSTYTUT
INICJATYW STRATEGICZNYCH

ul. Puchaczy 25, 02-837 Warszawa
telefon: +48 793 411 031
e-mail: biuro@wiis.org.pl
KRS: 0000651459    NIP: 7010640064    REGON: 366037554
Nr rachunku: 82 1750 0012 0000 0000 3573 5755

facetwit

 


 

STATUT FUNDACJI

 

PARTNERZY

logo stratfor          Logo WBNiL             TS            logocw n0iRdjL