Konkurs plakat WIIS 3

W ramach uczczenia okrągłej rocznicy utworzenia Marynarki Wojennej WIIS przygotował publikację “Polska Marynarka Wojenna od A do Z”, której celem jest przybliżenie czytelnikowi wielu różnych zagadnień związanych z historią, teraźniejszością oraz przyszłością morskiego rodzaju sił zbrojnych w Polsce. Dzięki hasłowemu charakterowi i ciekawym ilustracjom publikacja może być ciekawą lekturą dla każdego czytelnika – zarówno tego, który morski rodzaj sił zbrojnych zna bardzo dobrze, jak i tych którzy dopiero go poznają. “Polska Marynarka Wojenna od A do Z” jest do zdobycia w ramach organizowanych przez WIIS oraz media branżowe konkursów.

Dodatkowo w ramach obchodów jubileuszu przedstawiciele zespołu WIIS spotkali się z młodzieżą biorącą udział w XIV Wieloboju Morskim zorganizowanym dla uczniów Szkół Podstawowych przez 2. Dywizjon Okrętów Transportowo-Minowych 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Nagrodami dla najlepszych drużyn były egzemplarze wydanej przez WIIS gry edukacyjnej “Wojsko Polskie – misje zagraniczne”. Członkowie zespołu WIIS wzięli także udział w obchodach czerwcowego Święta Marynarki Wojennej w Gdyni, uczestnicząc między innymi w seminarium “100 lat Marynarki Wojennej RP” odsłonięciu pomnika Polska Morska oraz w Paradzie Morskiej i Lotniczej.

Konkurs fotograficzny „Na morzu, lądzie i w powietrzu – obchody 100-lecia Marynarki Wojennej w obiektywie Polaków”

Celem konkursu i późniejszej wystawy wyróżnionych fotografii jest uczczenie i wzbogacenie obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP oraz rozpowszechnianie polskich tradycji wojskowych, a w szczególności marynarskich wśród polskiego społeczeństwa. Organizatorami są Komitet Obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP oraz Warszawski Instytut Inicjatyw Strategicznych (WIIS). Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Zadanie jest bardzo proste – wystarczy przesłać do nas ulubioną fotografię swojego autorstwa związaną z obchodami 100-lecia Marynarki Wojennej RP. Najlepsze prace wybrane przez kapitułę konkursu zostaną nagrodzone podarunkami rzeczowymi oraz zaprezentowaniem w ramach wystawy, której premiera będzie miała miejsce 28 listopada 2018 roku w czasie uroczystości związanych z setną rocznicą powołania do życia morskiego rodzaju sił zbrojnych w Polsce. Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych, które prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Na morzu, lądzie i w powietrzu – obchody 100-lecia Marynarki Wojennej w obiektywie Polaków” upływa 14 października 2018 roku. Przed wzięciem udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest dla Państwa tutaj.

Nagrodą w konkursie jest publikacja „Polska Marynarka Wojenna od A do Z”, która została przygotowana przez Warszawski Instytut Inicjatyw Strategicznych z okazji przypadających w tym roku obchodów setnego jubileuszu powołania do życia Marynarki Wojennej RP. Album ma charakter hasłowy i jest bogato ilustrowany – na odbiorcę czekają 22 krótkie i ułożone alfabetycznie hasła poświęcone różnym tematom związanym z Marynarką Wojenną RP. O tym jakie dokładnie będą mieli okazję przekonać się laureaci konkursu, do udziału w którym serdecznie zapraszamy. Dodatkowo laureaci zostaną nagrodzeni podarunkami przekazanymi przez partnerów wydarzenia. Trzy najlepsze prace zostaną dodatkowo wyróżnione specjalnymi podarunkami, a nagrody za nie wręczone zostaną 28 listopada podczas oficjalnej ceremonii związanej z obchodami 100-lecia Marynarki Wojennej RP. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!


 
trojkat szary
KONTAKT

WARSZAWSKI INSTYTUT
INICJATYW STRATEGICZNYCH

ul. Hoża 41/5B, 00-681 Warszawa
telefon: +48 22 696 25 12, +48 783 558 950
e-mail: biuro@wiis.org.pl
KRS: 0000651459    NIP: 7010640064    REGON: 366037554
Nr rachunku: 82 1750 0012 0000 0000 3573 5755

KONTAKT DLA MEDIÓW

e-mail: media@wiis.org.pl
telefon: +48 793 411 031


facetwit

 


 

STATUT FUNDACJI

 

PARTNERZY

logo stratfor          Logo WBNiL             TS            logocw n0iRdjL